Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 14.10. 2019
Dnes má svátek Agáta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance 2012 – soutěžící Petr Bende

Stardance 2012 – soutěžící Petr Bende je zpěvák a hudebník.
Výška 175 cm
Narozen ve znamení Lva

O všestrannosti Petrových hudebních zájmů svědčí výčet jeho oblíbené hudby: rock, pop, jazz, emotivní filharmonie, Faith No More, Jamie Cullom, Peter Gabriel, Sting atd. Nejvíc času Petr Bende věnuje rodině, synům, hudbě, skládání nových autorských písní a cestování. Vše v životě se snaží brát s nadhledem, klidem a zdravou myslí, tomu odpovídá i jeho životní zásada: „Vydržet a nezbláznit se.“

Chodil jste do tanečních?
Petr Bende - Ne, nechodil jsem. To mě naprosto minulo. Ve třinácti jsem nastoupil do své první rockové kapely a mou životní náplní se stala hudba.

Stardance 2012 – soutěžící Petr BendeNa jevišti ale tančíte. Potkal Vás někdy taneční trapas?
Petr Bende - Stal se mi při tanci na pódiu. Nebojím se skoků ani otáček, na koncertech mám rád pohyb. Jednou jsem však trochu přehnal výskok na konci skladby, kdy kapela čeká, až dopadnu, a pak zahraje poslední tón. Jak to dopadlo? Skončil jsem na zádech na zemi, ale i vleže jsem dozpíval.

Jaké tance zná muzikant z Moravy?

Petr Bende - Polku a valčík umím od dětství. Ve vesničce Újezd u Rosic, odkud pocházím, je takřka povinné ovládat tyto dva tance. Kdysi jsme s kamarády chodili na hodech za stárky a tančilo se u každého domu. Společenské tance jsou ale něco jiného. Fascinuje mě jejich noblesa a těším se na ni. Ale jak to zvládnu, jsem sám zvědav.

Jaký rytmus je Vám nejbližší?

Petr Bende - Jelikož jsem původně bubeník, je mi blízká samba, ale jak vypadá tanečně, to opravdu nepovím.

Sledoval jste někdy StarDance?

Viděl jsem pár vystoupení a hodně mě zajímal orchestr Martina Kumžáka, který mě doprovázel na Super Star. Tento orchestr, Marek Eben s Terezou Kostkovou a samozřejmě profesionální tanečníci dodávají pořadu eleganci.

Byl jste letos na nějakém plese?

Petr Bende - Na mnoha, ale spíš jsem tam zpíval s kapelou nebo s orchestrem. Dneska jsou úžasné plesy: začínají elegantním předtančením a pak je před půlnocí rozetne rockový koncert. Pak jdou saka dolů, lidé se vysvobozují z upnutých šatů a sak a řádí jako na Woodstocku.

Když se dostanete na taneční parket, co tančíte?

Zásadně ploužáky s dvěma otočkami. To mám léty prověřeno.

Jak dopadl Váš první trénink na Stardance 2012?
Petr Bende - Vůbec jsem nevěděl, co mám dělat. Ale bavilo mě to.

Jak reagují fanoušci na Vaše angažmá v Stardance 2012?
Petr Bende - Jsou překvapeni, ale rádi, že od Super Star zase bude nějaká televizní akce, kde mohou hlasovat. Takže tanečkům fandí a čekají, jak se jich zhostím.

Kdo Vás bude chodit podporovat na Stardance 2012?
Petr Bende - To zatím nevím. Ve vypjatých situacích jsem raději sám, abych se mohl soustředit na danou věc. Uvidím, kdo z rodiny se přijde na Stardance 2012 podívat.

Ve Stardance 2012 má Petr Bende za taneční partnerku Luciu Krnčanovou. Stardance 2012 – soutěžící Lucia Krnčanová je tanečnice, má výšku 162 cm a narodila se ve znamení Býka.


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku StarDance 2012 – soutěžící Petr Bende:

StarDance 2012 – soutěžící Petr Bende
StarDance 2012 – soutěžící Petr Bende
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky