Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 14.10. 2019
Dnes má svátek Agáta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

StarDance 2012 – soutěžící Lucia Krnčanová

Stardance 2012 – soutěžící Lucia Krnčanová je tanečnice

Výška 162 cm
Narozena ve znamení Býka

Lucia Krnčanová je úspěšná slovenská reprezentantka v mezinárodních tanečních soutěžích. Luciiným oblíbeným tancem je rumba. Doma má fenku yorkshirského teriéra Daffy. Lucia Krnčanová je cílevědomá, hodně pracovitá a v životě se řídí podle zásady: „Žij si svůj život tak, jak chceš ty, a ne tak, jak to po tobě chtějí druzí.“

Lucie, účastnila jste už podobné taneční soutěže, jako je Stardance 2012?
Lucia Krnčanová - Vzhledem k mým národním tanečním reprezentačním povinnostem jsem se v posledních pěti letech podobné soutěže nezúčastnila.

Stardance 2012 – soutěžící Lucia KrnčanováJak dlouho a kde tancujete? Na soutěžích v posledních letech tančíte s Jirkou Heinem, který také soutěží v letošní StarDance.
Lucia Krnčanová
- Tanci se věnuji od svých deseti let, začínala jsem v Žilině. Na vysoké škole jsem dostala nabídku reprezentovat taneční klub v Bratislavě, kde dodnes působím jako tanečnice a zároveň jako trenérka a lektorka. S Jirkou Heinem jsme v současné době jediný profesionální pár v latinskoamerických tancích na Slovensku a úspěšně začínáme budovat naši profesionální kariéru v zahraničí.

Kde jste se setkali?
Lucia Krnčanová
- Poprvé jsme se potkali ještě v Trenčíně. Životní okolností nám ale tehdy neumožňovaly, abychom spolu mohli začít tančit. Nakonec ale osud a náš společný trenér pan Horáček rozhodli, že oba ukončíme taneční vztahy se svými partnery a začneme tancovat spolu.

Jak dlouho už to trvá?
Pět let a tři měsíce.

Kde všude?

Lucia Krnčanová - Procestovali jsme půl světa. Měli jsme štěstí, že během naší společné kariéry se mistrovství světa konala v exotických destinacích: v Austrálii, USA, v Singapuru. Zúčastnili jsme se mezinárodních soutěží po celé Evropě.

Jak moc je StarDance známá na Slovensku?
Lucia Krnčanová
- V současnosti není Česká televize na Slovensku tak intenzivně sledovaná jako dřív. Ale i tak je StarDance na Slovensku známá. Často bývá srovnávána s podobnou slovenskou taneční show.

Petr Bende byl finalistou Super Star – jsou jeho zkušenosti z velké televizní soutěže přínosem pro Stardance 2012?

Lucia Krnčanová - Myslím, že jeho zkušenosti hodně pomohou i mně. Nejdůležitější je uchovat si ve Stardance 2012 klid a pohodu, v tom se s Petrem stoprocentně shodneme.

Jak rozený muzikant tančí?
Výborně! Však uvidíte. A hlavně do toho jde naplno.

Zabírá u publika víc efektní taneční sestava, nebo složité krokové variace?
Lucia Krnčanová - Hlavně záleží na tom, jak taneční pár působí celkově. Když vysílá pozitivní energii, je vlastně jedno, co tančí, zda propíná nohy nebo udělá čtyři salta. A ve StarDance to podle mě platí absolutně. U poroty jde samozřejmě o něco jiného, ale upřímně řečeno, i porotce je jen člověk.

Ve Stardance 2012 má Lucia Krnčanová za tanečního partnera Petra Bendeho. Stardance 2012 – soutěžící Petr Bende je zpěvák a hudebník, má výšku 175 cm a narodil se ve znamení Lva.


Zdroj, foto:Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku StarDance 2012 – soutěžící Lucia Krnčanová:

StarDance 2012 – soutěžící Lucia Krnčanová
StarDance 2012 – soutěžící Lucia Krnčanová
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !